Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız Tekstil sektörü başta olmak üzere, müşteri taleplerine göre tüm ürünleri ihraç etmektedir. Türkiye ihracatının geliştirilmesinde büyük katkılar sağlamaya odaklıdır. Misscolor, El vefa  markalarımız ile eşarp sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan firmamız, farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir.
Kestel Organize Sanayi Bölgesinde tekstil üretim üzerine 200 metrekare kapalı alana sahip olan firmamız. Devam eden gelişme ve teknolojileri ile, günümüz ve gelecekteki insanların ihtiyaçlarını üretmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve gelişimin devamlılığı amacıyla yapılacak yatırımları göz önünde bulundurmaktadır.
Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak üretmekten geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya markası olmak en temel ilkelerimizdir. 

Müşterilerimiz velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.


Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlarla sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.


En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı için kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. 
 

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemediğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedef alırız.
Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile "en iyi" olmayı hedefleriz.
İnsan kaynağımız en değerli varlığımızdır.
Gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğinin bilincindeyiz.
İş ahlakı ve dürüstlük "olmazsa olmaz" ımızdır.
Ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya markası olmayı önemseriz.

RESİM GALERİ